Autolokata 13 – lokata bankowa z nagrodami!

Jedną z opłacalnych form oszczędzania pieniędzy, są lokaty bankowe. Tego typu produkty finansowe pozwalają na bezpieczne przechowywanie depozytów pieniężnych w banku. Przy czym lokaty bankowe są oprocentowane, dzięki czemu po terminowym zamknięciu lokaty, możemy jeszcze coś zarobić na odsetkach i przede wszystkim uniknąć inflacji.

Lokaty bankowe – jak to działa?

Najpopularniejsze lokaty bankowe, to lokaty krótkoterminowe, gdzie kapitał lokowany jest na okres od kilku do maksymalnie kilkunastu miesięcy. Transakcja w tym przypadku polega na wpłaceniu określonej sumy pieniędzy do banku w formie depozytu, od którego bank nalicza należne nam odsetki. Banki ustalają indywidualne warunki lokat, do których należą między innymi:

  • minimalny i maksymalny okres trwania lokaty,
  • minimalna i maksymalna wysokość kwot składanych na lokacie,
  • wysokość oprocentowania.
Autolokata 13 jak to działa?

Z reguły jest tak, że pieniędzy włożonych na lokatę nie można wyciągnąć przed ustalonym w umowie terminie. Jeśli będziemy chcieli to zrobić, to bank może np. nie wypłacić nam zgromadzonych odsetek i zwrócić jedynie kapitał początkowy. Nie możemy również dopłacić pieniędzy do lokaty.

Banki zachęcają swoich klientów do zakładania lokat, dlatego czasami oferują ciekawe bonusy i nagrody. Jedną z ciekawszych promocji tego sposobu oszczędzania jest autolokata 13, której założenie umożliwia wzięcie udział w losowaniu bardzo atrakcyjnych nagród – w tym mieszkania w Rzeszowie czy samochodu osobowego.

Autolokata 13

Autolokata 13 – warunki i nagrody

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie przygotował niezwykle atrakcyjną ofertę dla swoich klientów. Jest nią Autolokata 13. Żeby wziąć udział w losowaniu nagród, o łącznej wartości przekraczającej 290 tysięcy złotych, wystarczy zdeponować w powyższym banku przynajmniej 2000 złotych na okres 12 miesięcy. Za każde kolejne dwa tysiące złotych na lokacie, otrzymamy kolejny kupon na loterię, który automatycznie zwiększa nasze szanse na wygraną!

Jakie są warunki Autolokaty 13? Pieniądze zdeponowane na lokacie muszą pozostać na niej przynajmniej do 1 września 2020 roku. Lokaty można zakładać do 6 sierpnia 2020 roku. Losowanie odbędzie się 12 września 2020 roku. Co do nagród, to obok nagrody głównej, czyli mieszkania w Rzeszowie o wartości ponad 190 tysięcy złotych, można wygrać między innymi również:

  • samochód Toyotę Yaris,
  • bon na wycieczkę o wartości 4000 zł,
  • kosiarkę automatyczną Bosch Indego 350,
  • laptop 2 w 1 Dell Inspiron.

Łącznie do rozdania jest kilkadziesiąt nagród, ponieważ oprócz jednego mieszkania i samochodu, przewidzianych jest po kilka, a nawet kilkanaście sztuk pozostałych nagród. Tak że szanse na wygraną są dość spore. Tym samym zakładając Autolokatę 13, możemy nie tylko zyskać odsetki w wysokości 0,7% (klienci posiadający rachunek w Banku Spółdzielczym w Lubaczowie) lub 0,4% (pozostali klienci), ale także mamy szansę wygrać bardzo atrakcyjne i cenne nagrody.

Brak odpowiedzi

Odpowiedz