Fundusze Man Investments, czyli co zaoferuje Skarbiec TFI

Jedną z największych na świecie firm, specjalizujących się w inwestycjach na rynkach terminowych futures i forex jest Skarbiec TFI.

Fundusze Man Inwestments są produktami finansowymi, pozwalającymi na zarabianie pieniędzy niezależnie od koniunktury rynkowej. I tu ogromny plus – zarabianie również w przypadku spadku. Firmy aktualnie pracują nad procedurą dopuszczeniową tej nowej oferty w KNF (Komisji Nadzoru Finansowego).

Rozpoczynamy współpracę partnerską jako odpowiedź na rosnącą potrzebę rynku na produkty inwestycyjne, które pozwalają zarabiać klientom niezależnie od koniunktury na rynkach. Historyczne wyniki funduszy Man Investments wskazują, że stanowią one bardzo dobry instrument do dywersyfikacji portfela – powiedział prezes Skarbiec TFI Bogusław Grabowski.

Zarządzamy ponad 39 mld USD na całym świecie, inwestując na 200 rynkach. Nasz program inwestycyjny AHL bazujący na inwestycjach w kontrakty terminowe i futures na najpłynniejszych rynkach na świecie obecnie zarządza ponad 20 mld USD. Od 1996 roku średnioroczna stopa zwrotu z w dolarach wyniosła 16,6% zabezpieczając powierzone środki klientów przed okresami bessy i kryzysu finansowego. Ponadto oferujemy platformę multi-manager, która zarządza 18 mld USD ze średnioroczną stopą zwrotu 5,2 proc. – powiedział manager Man Investment w Europie Środkowej Jakub Kaszuba.

No mocy umowy Skarbiec będzie odpowiedzialny za tworzenie oferty produktowej i działania sprzedażowe, a Man zagwarantuje inwestorom usługę multi-manager i program AHL.

Brak odpowiedzi

Odpowiedz