Pożyczki na raty

Rynek usług pozabankowych to branża, która dynamicznie się rozwija i obecnie stanowi solidną konkurencję dla tradycyjnej bankowości. Przykładem tego mogą być pożyczki na raty, które stanowią alternatywę dla kredytów bankowych. Z takich ofert chętnie korzystają osoby, które potrzebują szybkiego wsparcia finansowego, a jednocześnie chcą ograniczyć związane z tym formalności. Czym są pożyczki na raty i jak znaleźć najlepszą ofertę spośród wielu propozycji dostępnych na rynku?

Czym jest pożyczka ratalna?

Z firmami pozabankowymi kojarzą się głównie krótkoterminowe chwilówki, które trzeba spłacić w jednej racie. To spore utrudnienie, jeżeli potrzebujesz większej kwoty, dlatego instytucje finansowe wprowadziły do swojej oferty pożyczki na raty. Jest to najlepsza opcja dla osób, które ze względu na swoją historię kredytową, nie mogą liczyć na pomoc ze strony banku. Pożyczki ratalne udzielane są na uproszczonych zasadach, a minimalne wymagania wobec klientów sprawiają, że wyróżniają się wysoką przyznawalnością. Dodatkową zaletą jest to, że cały proces decyzyjny odbywa się online, a to oznacza, że możesz mieć dostęp do szerokiej bazy firm pozabankowych, bez konieczności osobistego stawiennictwa w ich biurze.

Jak skorzystać z pożyczki na raty?

Firmy pozabankowe starają się dopasowywać swoje do potrzeb swoich klientów, dlatego oferują pożyczki ratalne na różnych zasadach. Różnią się one między innymi maksymalną kwotą, o jaką można wnioskować, wymaganiami wobec klientów, a także kosztami. Taka różnorodność jest z pewnością ułatwieniem dla potencjalnych pożyczkobiorców, gdyż mogą przebierać w wielu ofertach i dopasować ją do własnych potrzeb. Porównanie ze sobą wszystkich produktów jest jednak niemożliwe, dlatego warto skorzystać Fintera.pl. Jest to platforma, z którą współpracuje wiele firm pozabankowych i banków, udostępniając swoje oferty. Na podstawie podanych przez Ciebie informacji, Fintera.pl wygeneruje listę pożyczek ratalnych, które spełniają Twoje oczekiwania.

Pożyczki długoterminowe – jak znaleźć najlepszą?

Do wyboru pożyczki na raty należy podejść z rozsądkiem, gdyż jest to zobowiązanie długoterminowe, często na kilka lat. Ważne jest znalezienie takiej oferty, która będzie wyróżniała się na tle innych niskim oprocentowaniem oraz możliwością dostosowania rat miesięcznych do własnych możliwości finansowych. Na Fintera.pl możesz porównać ze sobą propozycje różnych firm pozabankowych i banków, dzięki czemu zdecydujesz, która opcja finansowania jest dla Ciebie najlepsza. Aby skorzystać z możliwości, jakie daje platforma, musisz jedynie założyć swoje konto i wypełnić krótki formularz preferencyjny. Pierwszym etapem jest ustalenie parametrów pożyczki na raty miesięczne.

firmy pożyczkowe które udzielają pożyczek na raty

Za pomocą suwaków ustal kwotę pożyczki na raty oraz okres kredytowania. Możesz wnioskować od 500 do 25 000 zł z terminem płatności od 3 do aż 48 miesięcy! Na podstawie tych parametrów od razu możesz sprawdzić, ile średnio wyniesie Cię rata miesięczna. Po wpisaniu numeru telefonu i swojego adresu e-mail, zostaniesz przekierowany na stronę do zarejestrowania profilu.

raty miesięczne

Po wypełnieniu formularza, na Twój numer telefonu przyjdzie kod, dzięki któremu będziesz mógł przejść do następnego etapu. Pamiętaj, że rejestracja na Fintera.pl nie jest równoznaczna ze złożeniem wniosku o kredyt lub otrzymaniem pożyczki. Profil będzie Ci potrzebny, aby móc przeglądać udostępnione dla Ciebie oferty, a jego założenie jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje.

pożyczka ratalna

Kolejnym etapem jest podanie swoich danych adresowych, po czym zostaniesz przekierowany do następnego formularza. Będziesz w nim musiał podać informacje na temat swoich dochodów i stałych zobowiązań.

bez BIK

Po zatwierdzeniu formularza, na podany przez Ciebie adres e-mail, zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. W tym momencie Twoje konto zostanie utworzone i będziesz miał dostęp do wszystkich funkcjonalności platformy Fintera.pl

Na swoim koncie znajdziesz listę złożonych wniosków, które oczekują na Twoją decyzję.

jak skorzystać

Na podstawie podanych informacji kredytowych, zostanie też wygenerowana dla Ciebie lista ze specjalnie przygotowanymi dla Ciebie ofertami od różnych firm. W ten sposób będziesz mógł porównać proponowane warunki, raty miesięczne, wysokość RRSO oraz pozostałe szczegóły pożyczki.

Firmy pożyczkowe, które udzielają pożyczek na raty

Z Fintera.pl współpracuje wiele instytucji finansowych i banków, a baza ta ciągle się powiększa. Znajdziesz tu jedynie oferty sprawdzonych firm, które oferują pożyczki na atrakcyjnych warunkach. Dzięki temu nie musisz się obawiać oszustwa i lichwiarskich warunków spłaty. Zaletą Fintera.pl jest również to, że za pośrednictwem platformy możesz od razu złożyć wniosek do wybranego pożyczkodawcy. To znacznie przyśpiesza cały proces decyzyjny, gdyż nie musisz ponownie wypełniać formularzy kredytowych. Firmy pożyczkowe, które udzielają pożyczek na raty, same się z Tobą skontaktują, aby dokończyć pozostałe formalności potrzebne do wypłacenia gotówki na konto.

Brak odpowiedzi

Odpowiedz