Profesjonalne narzędzia analityczne

Obecnie sytuacja finansowa firmy zależy od wielu, zmiennych czynników zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych przedsiębiorstwa. Dlatego tak ważne jest, aby umiejętnie przewidzieć wciąż zmieniające się trendy. Pozwala to na lepsze planowanie rozwoju firmy. W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa zestaw narzędzi analitycznych, które na pewno ułatwią ten proces.

Proste prognozy, to nowoczesne kompendium specjalistycznych instrumentów, które pozwalają na lepsze planowanie finansowe, skuteczniejsze zarządzanie systemami controllingu, optymizację struktury kapitału, czy wskazywanie na ewentualne zagrożenia. Dzięki prostymprognozom możliwe jest wykonanie analizy ekonomicznej, uzyskanie oszczędności dla firmy, zdobycie gotowych rozwiązań, analiz ekonomicznych, czy prognoz rozwoju przedsiębiorstwa. W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa szereg narzędzi, które nie tylko ułatwią, ale i przyśpieszą cały proces racjonalizacji firmy.

Innowacyjne rozwiązania
Wśród proponowanego przez nas szerokiego wachlarza instrumentów, które pozwolą na dokładną analizę przedsiębiorstwa znajduje się Rachunek przepływów pieniężnych. Pokazuje on rzeczywiste, zaistniałe w przedsiębiorstwie przepływy środków pieniężnych w danym okresie. Dostarcza informacji na temat płynności i wypłacalności przedsiębiorstwa. Jest także podstawą do projekcji przyszłych przepływów pieniężnych. Rachunek zysków i strat pokazuje zdolność firmy do generowania zysków i samofinansowania, prezentuje strumienie pieniężne. Wskaźniki zadłużenia przedsiębiorstwa posłużą ocenie zdolności oraz wiarygodności kredytowej przedsiębiorstwa. Wskaźniki z tej grupy określają poziom zadłużenia, który przedsiębiorstwo może obsłużyć z uzyskiwanej nadwyżki finansowej. Analiza ich zmian pozwala na wykrycie potencjalnych zagrożeń związanych z niemożliwością obsługi zaciągniętych kredytów. To tylko kilka z rozwiązań, które można uzyskać, dzięki Prostym prognozom.

Elastycznie i oszczędnie
Teraz analiza finansowa nie musi już kojarzyć się z długą i mozolną pracą nad zestawieniami i raportami. Wystarczy dostęp do jednego z dwóch oferowanych przez nas pakietów: Business Prognostic lub Business Analytics. Skutecznie wspomagają one proces budowania zaawansowanych prognoz finansowych dla działalności przedsiębiorstwa. W dodatku nasze rozwiązania mają bardzo konkurencyjną cenę. Mało tego, można dobrać pakiet dostosowany do konkretnych potrzeb czasowych.  Analizy tego typu są potrzebne na każdym etapie rozwoju działalności. Prosteprognozy.pl rozwiążą problemy związane z dokonaniem profesjonalnej analizy finansowej. Stanowią one proste i wygodne w obsłudze narzędzia analityczne, które efektywnie realizują swój główny cel – dostarczają wiarygodnej, szybkiej i pełnej informacji o stanie finansów firmy.

Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się na stronie: www.prosteprognozy.pl .

 

 

 

 

Artykuł sponsorowany w ramach realizacji projektu współfinansowanego ze środków

Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, lata 2007-2013

Dotacje na innowacje – inwestujemy w Waszą przyszłość

 

Brak odpowiedzi

Odpowiedz