BPH TFI modernizuje serwis Prywatna Emerytura

Prywatna Emerytura BPH TFIBPH TFI podjęło decyzję o odświeżeniu serwisu www.prywatnaemerytura.pl. Jednym z elementów przeprowadzonych prac była modernizacja strony, poprawienie struktury informacji oraz wyglądu graficznego. Przyczyną do podjęcia decyzji o wprowadzeniu zmian były badania dotychczasowej wersji portalu oraz szczegółowa analiza działań firm konkurencyjnych.

Autorem odświeżonej wersji serwisu jest Ideo Sp. z o.o. – agencja interaktywna z długoletnim doświadczeniem na rynku rozwiązań i technologii internetowych. Wśród oferowanych przez firmę usług znajdują się m.in. tworzenie stron i sklepów internetowych, zarządzanie hostingiem, programy lojalnościowe, czy usługi z obszaru marketingu internetowego.

„Pierwotny serwis www.prywatnaemerytura.pl uruchomiliśmy w 2010 roku. Był to okres, w którym wśród konsumentów widoczne było większe zainteresowanie pozyskiwaniem wiedzy finansowej. Serwis stanowił odpowiedź na tą potrzebę. Znalazło się w nim pełne kompendium wiedzy na temat oszczędzania i systemu emerytalnego w Polsce. Dodatkowo promował oszczędzanie w ramach IKE (Indywidualne Konto Emerytalne).” – podsumowuje Wojciech Bablok, Dyrektor Departamentu Marketingu, BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA.

Celem wszystkich przeprowadzonych zmian było zaprojektowanie serwisu, który promować będzie oszczędzanie na Indywidualnych Koncie Emerytalnym. Dodatkowo strona miała pełnić rolę kompendium wiedzy o wszelkich aspektach dotyczących oszczędzania, systemu emerytalnego funkcjonującego w Polsce oraz tematu emerytur. Pierwotna wersja portalu była kilka razy przebudowywana i rozszerzana o kolejne funkcjonalności i informacje. Sprawiło to, że portal stał się zbyt rozbudowany, a tym samym mało funkcjonalny.

Brak odpowiedzi

Odpowiedz