Samodzielna księgowość łatwiejsza z Quatra

Obowiązek prowadzenie księgowość ma każdy kto posiada działalność gospodarczą, może to robić sam lub za pomocą biura rachunkowego. W skrócie księgowość to w ujęciu pieniężnym, a niekiedy w ujęciu ilościowym, odpowiednio udokumentowane zdarzenia gospodarcze, które powodują zmiany w majątku jednostki gospodarującej i źródłach jego pochodzenia.

Jeżeli nie korzystasz z usług biura księgowego i prowadzisz księgowość samodzielnie to z pewnością dobrą wiadomością dla ciebie będzie informacja dotycząca pojawienia się na rynku oprogramowania dla firm Quatra.

Quatra to program do prowadzenia księgowości, jednoosobowych działalności gospodarczych, małych, średnich i dużych firm, stworzony przez Grupę Kapitałową Sygnity S.A.  Prowadząc samodzielnie księgowość i korzystając z któregoś z programów Quatra, czyli Quatra Start,  Quatra Firma,  Quatra Supra, Quatra Exspanso oraz Quatra Max,  nie musisz martwić się że popełnisz jakiś błąd, ponieważ program jest aktualny i zgodny z obowiązującym ustawodawstwem. Sam bez dodatkowych kosztów rozliczasz się z urzędem skarbowym, oraz w każdej chwili za pomocą systemu wystawisz fakturę czy rachunek. Dodatkowym atutem Quatra jest z całą pewnością cena, dużo niższa niż koszty prowadzenia księgowości przez biuro księgowe.  To innowacyjne oprogramowanie posiada wiele możliwości i ułatwi z cała pewnością prowadzenie nie jednej firmy.

Brak odpowiedzi

Odpowiedz